Súťaže
Zapájanie sa žiakov do súťaží, predmetových olympiád v školskom roku 2018/2019
Hviezdoslavov Kubín
3. ročník Vanessa Mariňáková 2. miesto v okresnom kole
5. ročník Viktória Baloghová účasť v okresnom kole
8. ročník Bianka Kónyová 3. miesto v okresnom kole
Šaliansky Maťko
3. ročník Vanessa Mariňáková 1. miesto v okresnom kole, účasť v krajskom kole
5. ročník Lucia Anna Ondriášová účasť v okresnom kole
Malá star
2. ročník Bianca Babosová 2. miesto v okresnom kole
4. ročník Rafaella Papp účasť v okresnom kole
8. ročník Júlia Kónyová 2. miesto v okresnom kole
Slávik Slovenska
2. ročník Bianca Babosová účasť v okresnom kole
8. ročník Kónyová
Matematická olympiáda
5. ročník Lora Liszkaiová 9. miesto v okresnom kole
Marcel Raczenberger 11. miesto v okresnom kole
Pytagoriáda
3. ročník Lara Karaková miesto v okresnom kole
Emma Gašparová miesto v okresnom kole
4. ročník Lea Vojtková miesto v okresnom kole
Sarah Brezina
5. ročník Lora Liszkaiová 11. miesto v okresnom kole
Sonja Baloghová 17. miesto v okresnom kole
Matematický klokan
1. – 4. ročník – zapojených 33 žiakov
Lilien Csatlósová III.C, Ksenia Maksymivma Kholodenko III.C, Gabriel Bohács V.A. Školským šampiónom je Lilien Csatlósová z III.C triedy.
5. – 9. ročník – zapojených žiakov
Každý zúčastnení dostal účastnícky diplom
Fyzikálna olympiáda kat. E,F
9. ročník Dominik Vojtko 2. miesto v okresnom kole
účasť na krajskom kole
Biologická olympiáda – kat. E – Poznaj a chráň
7. ročník Dávid Illés 7. miesto v okresnom kole
Chemická olympiáda
9. ročník Barlomej Balogh 13. miesto v okresnom kole
Olympiáda v anglickom jazyku
7. ročník Gergő Balogh 2. miesto v okresnom kole
9. ročník Dominik Vojtko 3. miesto v okresnom kole
Geografická olympiáda
5. ročník Marcel Raczenberger 4. miesto
Alex Boršoš 6. miesto
Dejepisná olympiáda
9. ročník Dominik Vojtko 9. miesto
Ostatné súťaže:
Vesmír očami detí
2. ročník Rebeka Ráchel Schlanger vystavená práca v Trebišove
Všetkovedko
Zúčastnilo sa 29 žiakov 2. – 4. ročníka.
Všetci žiaci získali diplom Všetkovedko – učeň, 1 žiačka diplom Všetkovedko školy je to Sarah Brezina – IV.B
Fotosúťaž – In Memoriam Tóth Pál Gyula
3. ročník Jazmína Gérešiová 3. miesto
Hovorme o jedle
ŠKD účastnícky diplom
Projekt Hravo ži zdravo
5. ročník účasť
Športové súťaže:
Volejbal – chlapci 2. miesto v obvodnom kole
Streľba zo vzduchovky (st. ž.) – družstvo 1. miesto v obvodnom kole
3. miesto v okresnom kole
Streľba zo vzduchovky (ml. ž.) – jednotlivci 3. miesto v okresnom kole
Streľba zo vzduchovky (ml. ž.) – družstvo 6. miesto v obvodnom kole
7. miesto v okresnom kole
Mark Palágyi 5. miesto v okresnom kole
Minifutbal 4. ročník
Mc Donalds Cup 4. miesto v obvodnom kole – mladší žiaci
3. miesto v obvodnom kole – najmladší žiaci
Malý futbal – mladší žiaci 1. miesto v obvodnom kole
Futbal Cup 4. miesto v okresnom kole
Jednota Cup
(malý futbal starší žiaci) 1. miesto v obvodovom kole
4. miesto v okresnom kole
Stolný tenis 1. miesto v obvodovom kole
3. miesto v okresnom kole
Baketbal 1. miesto v obvodovom kole
3. miesto v okresnom kole