• Jarné prázdniny

• Oznamujeme Vám, že jarné prázdniny sa začínajú dňa 21.2.2022 (pondelok) a trvajú do 25.2.2022 (piatok).

Vyučovanie bude pokračovať od 28.2.2022 (pondelok) prezenčne vo všetkých ročníkoch (1. – 9 roč.).

• 2% z dane

• Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
              • skvalitnenie vybavenia školy

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás stručný návod, ako na to.

• Netradičný školský deň

• Karneval

Február je tradične mesiacom karnevalov. Je to mesiac zábavy, veselosti. Na našej škole sme v deň odovzdávania výpisov vysvedčení  03. 02. 2022 zorganizovali karnevalovú zábavu v každej triede. Výber masiek bol veľmi pestrý. Na poslednej hodine si tak žiaci vysvedčenie preberali ako víly, princezné, kovboji, vojaci, roztlieskavačky, ale aj mačičky a iné rozprávkové bytosti. Za svojimi žiakmi nezaostávali ani pani učiteľky a pán riaditeľ, ktorí tiež prišli do školy v krásnych maskách. Zábava pokračovala aj v školskom klube detí, kde si žiaci v oddeleniach mohli pochutnať na výborných šiškách, tak ako to k fašiangovej zábave patrí.

Imatrikulácia našich prvákov

Imatrikulácia bola pre samotných prvákov veľkým zážitkom. Konala sa v deň karnevalovej zábavy. Pán riaditeľ a pani zástupkyňa v netradičných kostýmoch pasovali našich prvákov, ktorí v tento deň dostali aj prvé vysvedčenie (výpis). Každá trieda ukázala, čo všetko sa už naučili a že si prvé vysvedčenie ozaj zaslúžia.

Mgr. Denisa Szemánová

• Vážení rodičia

Riaditeľstvo školy Vám oznamuje, že dňa 11.02.2022 (piatok) a  14.02.2022 (pondelok) si môžete prevziať sady antigénových samotestov na domáce použitie v čase:

- od 7:15 hod. do 8:00 hod. na chodbe prízemie (únikový východ pavilón B)

- od 11:30 hod. do 16:30 hod. na chodbe prízemie (únikový východ pavilón B)

POZOR:

Sady môže prevziať iba zákonný zástupca žiaka, ktorý nahlásil škole svoj záujem. Žiadame rodičov aby si antigénové testy kvôli zhoršenej epidemiologickej situácii vyzdvihli v stanovených dňoch.

Po uvedenom termíne sa testy rodičom nebudú vydávať

• Darčeky pre našich najmenších

• Posledný decembrový týždeň nás milo prekvapil pán primátor Ing. Karol Pataky, ktorý pre našich prvákov a druhákov odovzdal pozdrav a darček od partnerského mesta Ferencváros.

Darčeky pre žiakov sme rozdali hneď, ako sme nastúpili v januári. Bola to pre deti obrovská radosť.

Ďakujeme za milé prekvapenie.