Súťaže
Zapájanie sa žiakov do súťaží, predmetových olympiád v školskom roku 2017/2018
Hviezdoslavov Kubín
2. ročník Vanessa Mariňáková účasť v okresnom kole
4. ročník Alex Boršoš účasť v okresnom kole
5. ročník Patrik Puskáš 3. miesto v okresnom kole
8. ročník Vanessa Gačová 2. miesto v okresnom kole
Šaliansky Maťko
2. ročník Vanessa Mariňáková 3. miesto v okresnom kole
5. ročník Nora Poláková účasť v okresnom kole
7. ročník Luca Bonora účasť v okresnom kole
Malá star
5. ročník István András Bánhegyi 2. miesto v okresnom kole
7. ročník Sofia Farkašová 1. miesto v okresnom kole
9. ročník Vanesa Móriczová 2. miesto v okresnom kole
Matematická olympiáda
5. ročník Oliver Dóczi 10. miesto v okresnom kole
Marco Czompoly 13. miesto v okresnom kole
7. ročník Dominik Molnár 16. miesto v okresnom kole
8. ročník Dominik Vojtko 12. miesto v okresnom kole
Pytagoriáda
3. ročník Marcel Sajko 17. miesto v okresnom kole
Lora Liszkaiová 13. miesto v okresnom kole
4. ročník Lea Vojtková 19. miesto v okresnom kole
5. ročník Oliver Dóczi 10. miesto v okresnom kole
7. ročník Oliver Dóczi 10. miesto v okresnom kole
8. ročník Bianka Kónyová 18. miesto v okresnom kole
Matematický klokan
5. – 9. ročník – zapojených 26 žiakov
Fyzikálna olympiáda kat. E,F
8. ročník Dominik Vojtko 1. miesto v okresnom kole
9. ročník Dávid Páll 4. miesto v okresnom kole
Nikolas Kondáš 3. miesto v okresnom kole
Biologická olympiáda – kat. E – Poznaj a chráň
5. ročník Gréta Pankuličová 6. miesto v okresnom kole
7. ročník Júlia Kónyová 3. miesto v okresnom kole
Bianka Kónyová 6. miesto v okresnom kole
Chemická olympiáda
9. ročník Marek Slovinský 3. miesto v okresnom kole
25. miesto v krajskom kole
Olympiáda v anglickom jazyku
7. ročník Dominik Molnár 5. miesto v okresnom kole
8. ročník Dominik Vojtko 10. miesto v okresnom kole
Hliadka mladých záchranárov
9. ročník družstvo účasť v okresnom kole
Ostatné súťaže:
Vesmír očami detí
4. ročník Viktória Baloghová vystavená práca v Trebišove
6. ročník Norbert Bohács vystavená práca v Trebišove
7. ročník Štefan Popovič vystavená práca v Trebišove
Všetkovedko
2. ročník Lara Karaková 31. miesto v celoslovenskej súťaži
Emma Gašparová účasť v celoslovenskej súťaži
Zoe Pandyová účasť v celoslovenskej súťaži
Adam Hušek účasť v celoslovenskej súťaži
3. ročník Sarah Brezina účasť v celoslovenskej súťaži
Nikolas Battyányi účasť v celoslovenskej súťaži
Franciska Dakoš účasť v celoslovenskej súťaži
4. ročník Marcel Raczenberger účasť v celoslovenskej súťaži
Gabriel Bohács účasť v celoslovenskej súťaži
Adam Forgács účasť v celoslovenskej súťaži
Lucia Anna Ondriášová účasť v celoslovenskej súťaži
Lora Liszkaiová účasť v celoslovenskej súťaži
Sonja Baloghová účasť v celoslovenskej súťaži
5. ročník Bálint Czap účasť v celoslovenskej súťaži
Nora Poláková účasť v celoslovenskej súťaži
Emma Kašková účasť v celoslovenskej súťaži
Marco Czompoly účasť v celoslovenskej súťaži
Daniel Póša účasť v celoslovenskej súťaži
Oliver Dóczi účasť v celoslovenskej súťaži
Dávid Illéš účasť v celoslovenskej súťaži Bence Šikora účasť v celoslovenskej súťaži Emma Pandyová účasť v celoslovenskej súťaži István András Bánhegyi účasť v celoslovenskej súťaži
Všetci žiaci získali diplom Všetkovedko – učeň, 3 žiaci diplom Všetkovedko
Emma Pandyová – Všetkovedko školy
Fotosúťaž – In Memoriam Tóth Pál Gyula
6. ročník Nikola Poláková 1. miesto
6. ročník Barbara Kandová 2. miesto
9. ročník Erik Železník 3. miesto
Sebastián Gonda špeciálna cena poroty
Hovorme o jedle
ŠKD účastnícky diplom
Projekt Hravo ži zdravo
kolektív VII.A/VII.B triedy účasť
Príroda okolo nás
4. ročník Heidi Sesay 2. miesto v okresnom kole
4. ročník Richard Rontó 4. miesto v okresnom kole
Aranžovanie veľkonočnej ikebany a veľkonočných dekorácií
8. ročník Bartolomej Balogh cena poroty v okresnej súťaži
Športové súťaže:
Volejbal – chlapci 3. miesto v obvodnom kole
Vybíjaná –žiačky 1. miesto v obvodnom kole
5. miesto v okresnom kole
Streľba zo vzduchovky (st. ž.) – družstvo 1. miesto v obvodnom kole
6. miesto v okresnom kole
Streľba zo vzduchovky (ml. ž.) – jednotlivci 3. miesto v okresnom kole
Streľba zo vzduchovky (ml. ž.) – družstvo 1. miesto v obvodnom kole
2. miesto v okresnom kole
Mark Palágyi 2. miesto v okresnom kole
Minifutbal 4. ročník
Mc Donalds Cup 2. miesto v obvodnom kole – mladší žiaci
3. miesto v obvodnom kole – najmladší žiaci
Jednota Cup (staršie žiačky) 1. miesto v obvodovom kole
8. miesto v okresnom kole
Jednota Cup
(malý futbal starší žiaci) 1. miesto v obvodovom kole
Stolný tenis 1. miesto v obvodovom kole
3. miesto v okresnom kole
Florbal 1. miesto v obvodovom kole
4. miesto v okresnom kole